Biudžetine įstaiga. Kaštonų g. 13, LT-41115 Biržai
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190546078
Tel. (8 450 ) 36740 el. p. kastonupm@gmail.com

Olimpiados, konkursai, varžybos 2019–2020 m. m.

Olimpiados, konkurso, varžybų pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojas Užimta vieta
LadyGolas 2007 m. ir jaunesnių mergaičių futbolo varžybos Goda Braškytė,
Kamilė Nebilevičiūtė, Orinta Kiseliūnaitė, Samanta Stankevičiūtė, Rugilė Karitonaitė,
Urtė Stukaitė
6b,
 6b,
 6b,
 6a,
6b,
5
A. Unglinikas 1 v. Panevėžio apskr.
69 - ojoje Lietuvos mokinių matematikos olimpiada Arnas Zdanevičius, Airidas Raižis 10,
10
A. Bukys 2 v.,
3 v.
LMŽ  futbolo
2005 m. ir jaunesnių mergaičių varžybos
Alanta Drevinskaitė, Gabrielė Gučaitė,
Gabija Jonaitytė,
 Eglė Undzėnaitė, Raminta Balzaitė, Karolina Kirkliauskaitė, Dovaldė Šimaitė,
 Goda Braškytė,
Kamilė Nebilevičiūtė, Orinta Kiseliūnaitė, Samanta Stankevičiūtė, Rugilė Karitonaitė
7,
7,
7,
7,
7,
7,
 6b,
 6b,
 6b,
 6b,
 6a,
6b
A. Unglinikas 1 v.,
3 v. zonoje
LMŽ  futbolo
2006 m. ir jaunesnių berniukų varžybos
Airidas Burkevičius,
Vaidas Karalius,
 Rutenis Simonaitis,
Elmis Tamulėnas,
Faustas Jankevičius, Jutas Matulionis,
Cezaris Petrėnas, Simonas Undzėnas, Gustas Pukėnas,
Vakaris Žukauskas
7a,
7a,
7a,
7b,
6b,
6b,
6b,
 6b,
4a,
4b
A. Unglinikas 1 v.,
1 v. zonoje,
 4 v.tarpzonis
LMŽ kvadrato
2009 m. ir jaunesnių varžybos
Augustė Švenčionytė,
Kamilė Buivydaitė,
Gustas Pukėnas
3,
4a,
 4a
E. Žaldokas, J.Jankauskienė 1 v.,
1 v. zonoje, 9-12 v. Lietuvoje
LMŽ  kvadrato merginų 2007 m. ir jaunesnių varžybos Paliulionytė,
 Lėja Zemlickaitė , Austėja Kabečiūtė,
Urtė Stukaitė
5a,
 5a,
5b,
5b
J.Jankauskienė 1 v.,
3 v. zonoje
LMŽ  kvadrato berniukų 2007 m. ir jaunesnių varžybos Airidas Leščinskas, Arnas Darčkus,
 Karolis Jašinskas,
Jutas Matulionis,
Cezaris Petrėnas, Simonas Undzėnas, Kęstutis Krasauskas
5a,
5b,
5b,
6b,
6b,
6b,
6b
E. Žaldokas 3 v.

Olimpiados, konkursai, varžybos

2017-2018 m.m.   2018-2019 m.m.

                 

2018 – 2019 mokslo metus jie baigė geriausiai

1 – 4 klasės

1a Belkevičius Jokūbas, Tatorytė Kamilė

1b Binkis Ignas, Kairytė Emilija, Kasakauskaitė Gustė, Šimaitė Karilė, Zdanevičiūtė Austėja

2 Audrinytė Goda, Čepinskaitė Živilė, Grinkaitė Dominyka, Norkevičius Danas, Simėnas Lukas, Švenčionytė Augustė, Tribuišis Matas

3a Pukėnas Gustas, Rakickas Aurimas, Rakickas Lukas, Ščiogolevaitė Raminta

3b Dabkevičius Nojus, Daugytė Austėja, Pakulytė Estela, Petkus Kristupas, Puzinš Adrijans, Tamuliūnas Dominykas, Žukauskas Vakaris

4a Jankūnas Simonas, Jakavickas Emilijus, Stakelytė Luka

4b Macys Lukas, Pranaitis Augustinas, Šarkiūnas Simonas, Šlikaitė Vakarė


5 – 10 klasės

5a Staniulis Dilanas

7 kl.–Žiedė Žukauskaitė;

8b kl.–Elvyra Čepinskaitė;

10 kl.–Robertas Burbulas.