Biudžetine įstaiga. Kaštonų g. 13, LT-41115 Biržai
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190546078
Tel. (8 450 ) 36740 el. p. kastonupm@gmail.com

Olimpiados, konkursai,varžybos 2018–2019 M. M.

Olimpiados, konkurso, varžybų pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojas Užimta vieta
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Robertas Burbulas 10 klasių grupė Albina Šakėnienė III v. raj.
Etninės kultūros olimpiada Tautvydas Buta 6-8 klasių grupė Aušra Macienė III v. raj.
Biržų rajono miesto mokyklų 2004 metų gimimo ir jaunesnių merginų futbolo varžybos Oresta Lėšinskaitė 8a kl., Orinta Matulionytė 8b kl., Elvyra Čepinskaitė 8b kl., Kamilė Pociūtė 8b kl., Alanta Drevinskaitė 6 kl., Gabija Jonaitytė 6 kl., Orinta Kiseliūnaitė 5b kl., Dovaldė Šimaitė 5b kl., Rugilė Karitonaitė 5b kl. 2004 m. ir jaunesni komanda A.Unglinikas I v. raj. II v. zonoje
Biržų rajono miesto mokyklų 2005 metų gimimo ir jaunesnių berniukų futbolo varžybos Aurimas Burkevičius 7 kl., Marius Vrublevskis 7 kl., Modestas Višniauskas 7kl., Vaidas Karalius 6 kl., Elmis Tamulėnas 6 kl., Rutenis Simonaitis 6 kl., Kęstutis Krasauskas 5b kl., Jutas Matulionis 5b kl., Cezaris Petrėnas 5 kl., Simonas Unzėnas 5 kl., Gustas Pukėnas 3a kl. 2005 m. ir jaunesni komanda V.Staniulevičius, A.Unglinikas I v. raj. III v. zonoje
Biržų rajono miesto mokyklų 2006 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybos Gabija Jonaitytė 6 kl., Orinta Kiseliūnaitė 5b kl., Dovaldė Šimaitė 5b kl., Rugilė Karitonaitė 5b kl. 2006 m. ir jaunesni komanda J.Jankauskienė III v. raj.
Biržų rajono miesto mokyklų 2006 metų gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos Vaidas Karalius 6 kl., Elmis Tamulėnas 6 kl., Rutenis Simonaitis 6 kl., Kęstutis Krasauskas 5b kl., Jutas Matulionis 5b kl., Cezaris Petrėnas 5 kl., Simonas Unzėnas 5 kl. 2006 m. ir jaunesni komanda E. Žaldokas III v. raj.
Biržų rajono miesto mokyklų 2008 metų gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos Augustė Švenčionytė 2kl., Kamilė Buivydaitė 3a kl., Fausta Paliulionytė 4a kl., Lėja Zemlickaitė 4a kl., Austėja Kabečiūtė 4b kl., Urtė Stukaitė 4b kl. Gustas Pukėnas 3a kl., Vakaris Žukauskas 3b kl., Airidas Leščinskas 4a kl., Arnas Darčkus 4b kl., Karolis Jašinskas 4b kl., Kęstutis Krasauskas 5b kl. 2008 m. ir jaunesni komanda E. Žaldokas, J.Jankauskienė, D.Briedienė I v. raj. 13-16 v. Res.

Olimpiados, konkursai 2017–2018 M. M.


2017 – 2018 mokslo metus jie baigė geriausiai

1 – 4 klasės

1kl. – Goda Audrinytė, Živilė Čepinskaitė, Dominyka Grinkaitė, Lukas Simėnas, Augustė Švenčionytė, Austėja Venclovaitė, Gustas Visockas;

2a kl. – Gustas Pukėnas, Aurimas Rakickas, Lukas Rakickas, Raminta Ščiogolevaitė, Tadas Duderis;

2b kl. – Austėja Daugytė , Adrijans Puzinš, Dominykas Tamuliūnas, Vakaris Žukauskas, Nojus Dabkevičius, Estela Pakulytė, Kristupas Petkus, Miglė Vaičiulytė;

3a kl. – Emilijus Jakavickas, Luka Stakelytė, Orestas Svoinialo;

3b kl. – Lukas Macys, Augustinas Pranaitis, Vygantas Ragaišis, Vilmantė Ragaišytė, Vakarė Šlikaitė;

4a kl. - Austėja Balčiūnaitė;

4b kl. – Faustas Jankevičius, Dovaldė Šimaitė.



5 – 10 klasės

6 kl. – Žiedė Žukauskaitė;

7b kl. – Elvyra Čepinskaitė;

8a kl. – Kornelija Petraitytė;

8b kl. – Dominyka Papaurėlytė;

9 kl. – Robertas Burbulas.