Biudžetine įstaiga. Kaštonų g. 13, LT-41115 Biržai
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190546078
Tel. (8 450 ) 36740 el. p. kastonupm@gmail.com

 

         


Susitikimas Vengrijoje


         Lapkričio 11 – 15 d. vyko Erasmus+ KA2 projekto „It‘s logical, dear Math!“ partnerių susitikimas Szigethalom miesto Szent Istvan Altalanos Iskola mokykloje Vengrijoje. Mokykloje vyko savo šalių ir mokyklų pristatymai, sportiniai užsiėmimai, buvo lankomasi pamokose. Svarbiausias dalykas – vyko tarptautinis matematikos ir loginių užduočių konkursas. Mūsų komandai 3 kartus „Valio!“ – ji tapo konkurso nugalėtoja ir užėmė I-ą vietą. Šaunuolė Aistė Zolbaitė (8 kl. mokinė) asmeninėje įskaitoje laimėjusi III-ą vietą!

         Vizito metu buvome supažindinti su tam tikrais Vengrijos istorijos tarpsniais – lankėmės Emese nacionaliniame istoriniame parke, Višegrado pilyje, Budapešto Parlamento bei Karališkuosiuose rūmuose, žavėjomės šalies architektūra. Neišdildomą įspūdį paliko meno mikrodirbinių muziejus.

         Mokiniai ne tik gavo naujų žinių, praplėtė akiratį, susirado naujų draugų, bet taip pat tobulino savo kalbines bei komunikacines kompetencijas.Erasmus+ projekto "It's Logical, Dear Math!"


         Rugsėjo 10-13 d. mūsų mokykloje viešėjo Erasmus+ projekto "It's Logical, Dear Math!" partneriai iš Italijos, Graikijos, Portugalijos ir Vengrijos mokyklų.

         Vyko antrasis tarptautinis projekto koordinatorių susitikimas, kurio metu buvo aptarti darbai, vykę pirmaisiais projekto metais bei susitarta dėl šiais mokslo metais vyksiančių veiklų.

         Pirmoji iš jų laukia mūsų aštuntokų ir devintokų jau kitą savaitę. Tai matematikos ir logikos uždavinių sprendimo konkursas, kurio rezultatai lems, kurie 4 mokiniai atstovaus mūsų mokyklai lapkričio mėnesį vyksiančiuose projektiniuose mainuose Graikijoje, Nafplio mieste.

         Kviečiame visus norinčius 8 ir 9 kl. mokinių ir linkime visiems sėkmės!

         Projekto koordinatorės: anglų k. mokytoja Eglė Gintautaitė ir vokiečių k. mokytoja Žaneta Šležienė.

Metai – naujas puslapis Kaštonų pagrindinės mokyklos projektinėje veikloje


         KA2 projektas „It‘s logical, dear Mathematics“ (Tai logiška, brangioji matematika“) yra tarpmokyklinė strateginė partnerystė.

         Tikslai – gerinti matematinį raštingumą ir IT panaudojimą mokantis bei kasdieniame gyvenime. Mūsų mokyklos partneriai šiame projekte – Portugalijos, Graikijos, Vengrijos ir Italijos mokyklos. Viso projekto metu vyks įvairios veiklos mokyklose, taip pat ir darbiniai vizitai į kiekvieną iš šių šalių. Per 2018 ir 2019 metus užsienio mokyklose apsilankys 16 mokinių, juos lydės 4 mokytojai. Be to, vyks ir trys koordinatorių susitikimai. Mūsų mokykla taip pat priims mokinius iš visų aukščiau išvardintų šalių bei taps vieno iš trijų koordinatorių susitikimų organizatore. Mokiniai turės unikalią galimybę ne tik įgyti matematinių ar IT žinių, bet ir praktiškai pritaikyti savo anglų k. žinias, ugdyti bendravimo ir tarpkultūrines kompetencijas.