Biudžetine įstaiga. Kaštonų g. 13, LT-41115 Biržai
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190546078
Tel. (8 450 ) 36740 el. p. kastonupm@gmail.com
 

 

 FIT FOR FUTURE-PASIRUOŠĘ ATEIČIAI ERASMUS+ KA2 PROJEKTAS

 2018-2020 m.m. Kaštonų pagrindinė mokykla vykdys tarptautinę mokyklų mainų partnerystę „Fit for Future“(„Pasiruošę ateičiai“). Mūsų mokyklos partneriai šiame projekte yra mokyklos iš Balikesir (Turkija), Calarasi (Rumunija), Albano Laziale (Italija), daugiamečiai mūsų partneriai iš Faro (Portugalija) ir projekto koordinatorius Grybov (Lenkija).

 Svarbiausios temos, kurias analizuosime šio projekto metu yra sveikata ir laimė. Šie du komponentai sunkiai atsiejami vienas nuo kito ir mes juos nagrinėsime per pagrindinius mokomuosius dalykus: anglų k., matematiką, biologiją, muziką, informacines technologijas, menus. Mokinai iš skirtingų Europos mokyklų turės galimybę bendrauti, kūrybiškai žvelgti į problemas iš skirtingų perspektyvų, rasdami panašumus ir skirtumus, mokydami vieni kitus ir mokydamiesi iš vieni kitų. Labai svarbu dirbti tarptautiniu lygiu, nes nė viena šių mokyklų dirbdamos atskirai, negalėtų pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tikimasi, kad bendras darbas padės nugalėti išankstines nuostatas, bus pagrindu įtvirtinti bendražmogiškas vertybes, padės atsiskleisti kiekvienai tautai ir pademonstruoti savo unikalumą. Nemažiau nei kiti pagrindiniai tikslai yra svarbus ir bendravimas anglų kalba. Norime to ar ne, anglų k. tampa vienu pagrindinių įrankiu absoliučiai visose gyvenimo srityse ir šis projektas bus dar vienu įrankiu prisidedančių prie mūsų mokinių sėkmės.

 Be svarbių mokymosi veiklų mokyklose vyks ir tarptautinės mokymosi- mokymo veiklos, kai įvairiose užsienio šalyse rinksis visi partneriai bendram darbui. Mūsų mokykla planuoja įvykdyti 20 mokinių ir 6 mokytojų mobilumus, taip pat 6 mokytojai vyks į koordinatorių susirinkimus. 2019 m. gegužę mūsų mokykla priims šalis-partneres ir mūsų miestą aplankys ne mažiau nei 40 atstovų iš minėtųjų šalių-partnerių. Tai bus puiki reklama ne tik mūsų mokykla, bet ir visam miestui.

 Šis projektas yra vykdomas finansuojant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl EK negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame teikiamos informacijos vartojimą.