Biudžetine įstaiga. Kaštonų g. 13, LT-41115 Biržai
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190546078
Tel. (8 450 ) 36740 el. p. kastonupm@gmail.com

Nacionalinis istorijos konkursas Kaštonuose


    
                                                                                          Atveriame langus kūrybai

Kaštonų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos glaudžiai bendradarbiauja  su  Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešąja biblioteka, visada noriai įsijungia į jos organizuojamus renginius. Tad rugsėjo 28 d. 3-4 klasių mokiniai buvo pakviesti susitikti  su dailininke, rašytoja, knygų iliustratore Sigute Ach.    Susitikimui  ruošėmės iš anksto. Mokyklos bibliotekos vedėja R. Valintėlytė  mokinius supažindino su Sigutės Ach kūriniais, jos pieštomis iliustracijomis - linksmais, sparnuotais, gėlėtais gyvuliukais, žvėreliais, augalais, besišypsančiais angeliukais. Skaitė ištraukas iš autorės knygų. Mokiniai buvo sužavėti jos kūryba.

  Mokyklos aktų salėje įvyko lauktasis susitikimas su pačia  menininke Sigute Ach. Ji pasakojo apie save,  plačiai atvėrė langus į kūrybos


paslaptis ir ki
ekvieną kvietė atrasti savo svajonių sodus visais penkiais pojūčiais.  Vaikai bandė įsivaizduoti, kuo gali virsti paprastos spalvų dėmės. Jų akyse gimė keturi nuostabūs paveikslai, kuriuos menininkė padovanojo kiekvienai klasei. Žavėjo autorės nuoširdumas, šiltas bendravimas, dovanos.

   Gera nuotaika, kūrybinis polėkis ilgai neužsimiršo...

                                                              Kaštonų pagrindinės mokyklos informacija

 
  
            

                    Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas    Tinklapių Top Reitingai